ICM Kladno

Informační centrum pro mládež

Vzdělávání v ČR

Detailní informace z tohoto oboru naleznete na stránkách Národního informačního centra pro mládež

logoNa stránkách eduin.cz můžete od 26. března najít interaktivní mapu, která jako jediná na českém internetu umožňuje vyhledávat na celém území České republiky školy zapojené do projektů jako Zdravá škola, Rodiče vítáni nebo Začít spolu.


niqes
Ve dnech 21. května až 8. června 2012 se na všech základních školách v ČR a na víceletých gymnáziích bude konat generální zkouška ověřování výsledků vzdělávání. v 5. a 9. ročnících.


My Better Myself je projekt zaměřený na rozvíjení schopností pracovat v týmu a následně tým vést, získání osobnostních dovedností a zlepšování komunikačních dovedností v angličtině, který je určený pro studenty středních škol. Jde o letní kemp vedený vysokoškolskými studenty z různých koutů světa, kde se studenti dozví více o studiu na vysoké škole a naučí se jak pracovat na zlepšování svých schopností.

Více na www.mybettermyself.cz

Posledni komentare
07.06.2012 18:42:29: coach who ? you play a sport lmao ? kurs windsurfingu
Student může podat max. 3 přihlášky pro 1. kolo přijímacích zkoušek do 15. března 2012. Uchazeči podávají přihlášky přímo řediteli příslušné střední školy, o kterou mají zájem.