ICM Kladno

Informační centrum pro mládež

Práce v ČR


jobsZaregistrujte se a vložte svůj životopis na www.dnyprace.cz již teď. Nechte se oslovit zajímavýmii pracovními nabídkami na virtuálním veletrhu práce.

Hledáte práci nebo se jen chcete podívat, co pracovní trh momentálně nabízí? A věděli jste, že nemusíte nikam chodit? Společnost Monster pro Vás připravila již pátou edici veletrhu práce online, která probíhá od 8.10. do 12. 10. 2012.

Virtuální veletrh vám umožní kontakt s předními zaměstnavateli, jak českými, tak zahraničními. Najdete zde nabídky několika set nových pracovních pozic od společností působících v oblasti IT, financí, pojišťovnictví a bankovnictví, obchodu, průmyslu, ale také výrobci automobilů a celé řady společností působících v jiných oblastech.


Nenechte si veletrh ujít a registrujte se již nyní!


Webové stránky virtuálního veletrhu pracovního portálu Monster.cz:
www.dnyprace.cz
 
 
 
Zdroj: Monster.cz, nicm.cz
15. a 16. března se na pražském Výstavišti v Holešovicích koná Veletr pracovních příležitostí Jobs Expo, kde se představí více než 80 vystavovatelů z 15 zemí světa.

Pořadatelé pro návštěvníky přichystali mnoho zajímavých přednášek a workshopů a pro zájemce o práci v zahraničí zde bude možnost absolvovat přijímací pohovor přímo na místě.

Součástí veletrhu bude souběžně probíhající mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh LINGUA SHOW 2012, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového vzdělávání a celoživotního vzdělávání.

Více na: http://www.jobsexpo.cz/