ICM Kladno

Informační centrum pro mládež

Informace z regionu

Okoř se šťávou 2012

Okoř se šťávou 2012 to je dvanáct hodin hudby bez přestávky! Festival budou uvádět Pavel Anděl a Petr Korál a stejně jako v minulých ročnících je na festival zajištěna kyvadlová doprava, linka X Okoř z Dejvic a Kladna během celé akce a to i po ukončení festivalu.

14.ročník festivalu Okoř se šťávou zahájí už ve 13.00 hod skupina Vltava. Ještě odpoledne se můžete těšit na vystoupení plzeňské skupiny Mandrage. Speciálním hostem festivalu bude Václav Neckář. Na své si přijdou i fanoušci Olympicu. V rámci oslav 50ti let jejich existence zahrají své Best of. Novinkou na letošní Okoři budou skupina Wohnout. Novou desku představí Charlie Straight, objev roku 2009 v cenách Anděl a Český slavík. Opět se na louku pod Okoř chystají Sto zvířat a UDG kteří v součstné době taky vydali nové album. Tradičně vystoupí České srdce, letos s novinkou z připravovaného CD které vyjde v v období září-říjen, zajímavé seskupení pro tento rok bude i Vladimír Mišík & Etc společně s triem Ivan Hlase, ti vystoupí už ve 14.hod.

Na druhé scéně nebudou chybět Hentai Corporation, O5 a Radeček, Stay Subway a Imodium, kteří si v hudební anketě Žebřík letos odvezli zlato za klip roku. A produkce slibuje ještě nějaké překvapení. Takže je se na co těšit!

Pořadatel festivalu spolu s obcí Okoř přichází s příjemným překvapením pro milovníky hradů. Při zakoupení vstupenky na festival získáte možnost zvýhodněného vstupného na prohlídku hradu Okoř - dvě vstupenky za cenu jedné. V den festivalu bude i prodloužená otevírací doba.

zdroj:http://www.ticketportal.cz

Žádné komentáře